Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
12°C
|
Jutro
14.06°C | 25.23°C
- Reklama -
Image

Studniówki 2023: I Liceum Ogólnokształcące

W sobotę (11 lutego) w Hotelu Europa w Starachowicach odbyła się studniówka I Liceum im. Juliusza Słowackiego (zwanego Erblem). Na wspólnej zabawie bawiło się ponad 300 osób.

Uczniowie I Liceum im. Juliusza Słowackiego podobnie jak w latach ubiegłych (nie licząc roku ubiegłego) zdecydowali się na organizację swojej studniówki w…Starachowicach.

Ten wyjątkowy wieczór rozpoczął się o godzinie 19, lecz maturzyści już pół godziny wcześniej czekali niecierpliwie na uroczyste rozpoczęcie. Panie prezentowały się w pięknych sukniach - każda niepowtarzalna, panowie w nienagannych garniturach. Mówiąc krótko: wszyscy wyglądali świetnie.

Tuż przed polonezem w imieniu maturzystów głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, dyrektor I Liceum im. Juliusza Słowackiego Martyna Maćkowiak , przedstawicielka Rady Rodziców oraz przewodniczący szkoły.

Po chwili uczniowie przygotowywali się już do tradycyjnego poloneza. Każda klasa tańczyła oddzielnie i zaprezentowała inny układ poloneza, którego poprowadzili wychowawcy klas. W sumie poloneza zatańczyło 5 klas.  Po kolacji rozpoczął się bal, który trwał do białego rana.
 

Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie