Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
14°C
|
Jutro
10.37°C | 23.55°C
- Reklama -
Image

Miasto ogłosiło przetarg na budowę sześciu ulic na os. Dolna Kamienna

Gmina Skarżysko-Kamienna ogłosiła przetarg na realizację zadania inwestycyjnego pn. "Budowa ulic: Krzemowa, Granitowa, Bazaltowa, Marmurowa, Bursztynowa, Szmaragdowa w Skarżysku-Kamiennej." Realizację zadania zaplanowano ze środków własnych Gminy (zabezpieczono na ten cel w sumie 5 mln PLN). Zainteresowani udziałem w przetargu mają czas na składanie ofert do 27 lutego br.

W ramach inwestycji planowana jest budowa ulic: Krzemowej, Granitowej, Bazaltowej, Marmurowej, Bursztynowej i Szmaragdowej w Skarżysku-Kamiennej. Zaplanowano m.in.:  budowę dróg z kostki brukowej betonowej grubości 8 cm o powierzchni 5 972,00 m2 (w dokumentacji projektowej zakładano budowę nawierzchni ulic z asfaltobetonu), budowę zjazdów z kostki brukowej betonowej kolorowej grubości 8 cm o powierzchni 730,00 m2, budowę chodników z kostki brukowej betonowej kolorowej grubości 8 cm o powierzchni 2 485,00 m2, a także budowę kanałów deszczowych w ww. ulicach. 

Trudno podważać zasadność inwestycji -  obecny stan ich "nawierzchni" prezentują zdjęcia. Co złośliwsi zwracają jednak uwagę, że inwestycja traktowana jest priorytetowo, ponieważ przy jednej ze wspomnianych ulic mieszka obecny Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej.

Zainteresowani złożeniem ofert w przetargu mają na to czas do 27 lutego br. Wybrany wykonawca na realizację inwestycji będzie miał 15 miesięcy od podpisania umowy. 

Stan obecny


Projektowany układ drogowy


Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie