Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
16°C
|
Jutro
12.7°C | 25.8°C
- Reklama -
Image

Reprezentacja chłopców SP 13 zajęła 5. miejsce w finale wojewódzkim w koszykówce

Finał odbył się w Starachowicach. Fot. SP 13

Reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Skarżysku-Kamiennej wzięła udział w finale wojewódzkim Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbył się w Starachowicach. Drużyna, prowadzona przez Tomasza Pukowskiego, zakończyła turniej finałowy na wysokim, piątym miejscu, rywalizując z najlepszymi zespołami z całego województwa.

Nasi młodzi sportowcy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, walecznością i umiejętnościami, co pozwoliło im zająć zaszczytne miejsce wśród silnych przeciwników. Chociaż nie udało się zdobyć miejsca na podium, piąta pozycja jest dużym sukcesem i powodem do dumy zarówno dla zawodników, jak i dla całej szkoły.

Drużyna SP 13 zagrała w składzie: Maksymilian Brzeziński, Mateusz Gołąbek, Piotr Kępa, Szymon Krzesiński, Mateusz Lech, Franciszek Małecki, Piotr Młodawski, Oliwier Prasowski, Kamil Sieczka, Mateusz Tarkowski, Wiktor Wojteczek oraz Błażej Wyrwiński. Trener Tomasz Pukowski podkreślał, że każdy z zawodników wniósł do drużyny coś wyjątkowego, a ich współpraca na boisku była wzorowa.

Gratulujemy całej drużynie oraz trenerowi osiągniętego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek ich sportowej kariery i że w przyszłych rozgrywkach będą sięgać po najwyższe trofea.

  03       10     23 24

Redakcja's Avatar

Redakcja

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie