Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
16°C
|
Jutro
12.7°C | 25.8°C
- Reklama -
Image

Praktyki zagraniczne uczniów Technikum nr 3 z Zespołu Szkół Samochodowo-Usługowych

W Zespole Szkół Samochodowo-Usługowych w Skarżysku-Kamiennej realizowany jest projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus pt. „Międzynarodowa mobilność fundamentem sukcesu zawodowego”.

Projekt przeznaczony jest dla 30-osobowej grupy uczniów Technikum Nr 3 uczących się w zawodach: technik pojazdów samochodowych, technik usług fryzjerskich, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Dla beneficjentów projektu zaplanowane zostały dwa dwutygodniowe wyjazdy na praktyki zawodowe do Hiszpanii. Pierwszym etapem przygotowawczym są trzydziestogodzinne zajęcia językowe, kolejnym zajęcia kulturowe oraz zajęcia wychowawcze. Pierwsza grupa czyli 15 beneficjentów projektu odbyła już swoje praktyki zawodowe w Maladze.

W terminie od 10 do 23 marca 2024 r. oprócz zrealizowania przygotowania zawodowego podczas dwutygodniowych praktyk w hiszpańskich zakładach pracy, uczniowie naszej szkoły zwiedzali Hiszpanię. Odbyli bardzo ciekawą wycieczkę do Rondy – miasta na skale, zwiedzili Malagę oraz okoliczne miejscowości. Udział młodzieży w projekcie to ogromna szansa na podniesienie kwalifikacji i umiejętności zawodowych.

Dla naszych uczniów była to wspaniała, pouczająca przygoda kulturowa i krajoznawcza. Kolejna grupa uczniów już niebawem wylatuje do Sevilli by tam zgłębić tajniki wiedzy zawodowej i poznawać Hiszpanię.

010203040506070809101112131415161718192021

 dofinansowaniezssu

dfgdfg

Redakcja's Avatar

Redakcja

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie