Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
14°C
|
Jutro
10.37°C | 23.55°C
- Reklama -
Image

Rusza kolejny nabór wniosków o mikrogranty z Funduszu im. Grzegorza Łapaja

W ramach bieżącego naboru przyznawane będą mikrogranty w wysokości do 2 000,00 PLN
Rusza kolejny nabór wniosków w ramach Konkursu o mikrogranty finansowane ze Skarżyskiego Funduszu Wsparcia Inicjatyw Lokalnych im. Grzegorza Łapaja. Organizacje pozarządowe i grupy inicjatywne mogą aplikować o mikrogranty do 2 000,00 PLN (do 30% kosztów kwalifikowanych) na realizację własnych inicjatyw na terenie Skarżyska-Kamiennej, których grupę docelową będą stanowili przede wszystkim mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej.

Celem Konkursu o mikrogranty z Funduszu jest wsparcie organizacji pozarządowych i grup nieformalnych w realizacji na terenie miasta Skarżyska-Kamiennej inicjatyw ukierunkowanych na promocję działalności społecznej, aktywizację i formowanie postaw obywatelskich (poprzez prowadzenie działań w sferach pożytku publicznego, określonych art. 4. 1. ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie - Dz.U.2023.0.571).

Nabór wniosków trwa do 20 maja 2024 roku (do godz. 12:00).

Alokacja środków w naborze wynosi 8 000,00 PLN. Alokacja może ulec zmianie.

Wniosek dotacyjny składany w ramach naboru musi obejmować inicjatywy zaplanowane do realizacji w okresie VI-XII.2024.

Wnioski należy składać drogą elektroniczną, poprzez przesłanie operatorowi Funduszu w terminie składania wniosków drogą mailową skanu wypełnionego i podpisanego zgodnie w wymaganiami Regulaminu druku wniosku dotacyjnego.

Składane przez Wnioskodawców wnioski dotacyjne będą podlegały ocenie formalnej oraz merytorycznej. Wnioski najwyżej ocenione zostają przeznaczone do dofinansowania. Wnioskodawcy, których wnioski zostały przeznaczone do dofinansowania zawrą z operatorem Funduszu umowę projektową określającą warunki współdziałania w zakresie organizacji, finansowania i rozliczenia projektu.
 
Szczegóły dot. procedury konkursowej (zasady składania i wyboru wniosków), a także późniejszej realizacji inicjatyw, opisane zostały w Regulaminie Konkursów Grantowych finansowanych ze Skarżyskiego Funduszu Wsparcia Inicjatyw Lokalnych im. Grzegorza Łapaja, dostępnym na stronie  https://fundusz.lepszeskarzysko.pl
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie