21°C
|
Jutro
13.71°C | 25.02°C

Mistrzostwa Skarżyska - Kamiennej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych

W poniedziałek, 4 października, na stadionie byłego Ruchu przy ul.Piłsudskiego odbyły się Mistrzostwa Skarżyska - Kamiennej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych.

Mistrzostwa Skarżyska - Kamiennej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych zorganizował Urząd Miasta - Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej), koordynatorem zawodów był Dariusz Frydryk.

Młodsze roczniki miały do pokonania dystans 6x400 metrów, starsze 6x600 metrów.

W kategorii szkół podstawowych dziewcząt rocznik 2009 i młodsi pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7 drugie miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 1, trzecie Szkołą Podstawowa nr 5. Na czwartym miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 8, piąte miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2.

W kategorii chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1, trzecia była Szkoła Podstawowa nr 7. Na pozostałych miejscach uplasowali się: 4. Szkoła Podstawowa nr 8, 5. Szkoła Podstawowa nr 2

W kategorii szkół podstawowych dziewcząt rocznik 2007 - 2008 zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 8, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1, trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7, piąte Szkoła Podstawowa nr 2.

W kategorii chłopców zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 13, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7, na trzecim miejscu zawody zakończyła Szkoła Podstawowa nr 8. Pozostałe miejsca 4. Szkoła Podstawowa nr 3, 5. Szkoła Podstawowa nr 2, 6. Szkoła Podstawowa nr 5, 7. Szkoła Podstawowa nr 1.

Wyniki Mistrzostw Skarżyska - Kamiennej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych