Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
28°C
|
Jutro
16.51°C | 26.79°C
- Reklama -
Image

Sparingowe zwycięstwo Granatu z Grodem Ćmińsk

W trzecim meczu sparingowym Granat Skarżysko pokonał Wicher 3:2. Grafika. zksgranat.info

Gród Ćmińsk  był kolejnym sparingpartnerem Granatu Skarżysko w meczu rozegranym w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Spotkanie, które odbyło się we wtorek 6 lutego w Nowinach zakończyło się zwycięstwem podopiecznych trenera Bolesława Strzemińskiego 3:2.

Na boisku w Nowinach widzieliśmy bardzo odmłodzony Granat. Aż sześciu zawodników to chłopcy z roczników 2007-2009. Test młodzieży wypadł na plus. W meczu kontrolnym zabrakło kilku zawodników m.in. Piotra Praska. Karola Dudzika, Bartłomieja Paprosa, Karola Stępnika, Błażeja Millera, Maksa Batora, Wiktora Bartoszka czy Bartłomieja Książka.

- W spotkaniu z Ćmińskiem wystąpiło bardzo dużo młodych piłkarzy u nas w składzie, byli też zawodnicy testowani. W spotkaniu zabrakło piłkarzy, którzy nie mogli zagrać z powodów drobnych urazów, dałem im odpocząć. Ci, którzy zagrali spisali się dobrze - zaznaczał Bolesław Strzemiński, trener Granatu Skarżysko. 

- Nasz zespół wymaga uzupełnień jakościowych. Choć okienko zimowe jest dosyć trudne. Na chwilę obecną trenują z nami zawodnicy, których bierzemy pod uwagę. My w tej chwili potrzebujemy jakości, straciliśmy przed sezonem kilku piłkarzy. Teraz zabranie nam dwóch zawodników, bo nie będzie Filipa Kaczmarskiego i nie będzie Adriana Dołęgowskiego. Adrian wyjechał do Włoch, Filip chce się przenieść do Nowin - podkreśla szkleniowiec Granatu. 


- Cały czas jesteśmy na etapie poszukiwania, tylko mówię, to musi już teraz być jakość. Nie możemy sprowadzać w tej chwili piłkarzy, którzy nam uzupełnią skład, tylko oni muszą dać jakość, dlatego jeszcze się rozglądamy, jeszcze szukamy. Być może za dwa tygodnie będziemy jeszcze mądrzejsi i być może, takich piłkarzy pozyskamy. Jeżeli pozyskamy, to możemy patrzeć pozytywnie, optymistycznie w przyszłość - dodaje Bolesław Strzemiński. 

 

Gród Ćmińsk  – Granat Skarżysko 2:3 (2:3)

Bramki: Kacper Grzela, Wiktor Pluta i Nikodem Łoskot.

Granat:: Miłosz Bodo - Kacper Grzela, Kamil Garbacz, Bartłomiej Drabik, Mateusz Górecki - zawodnik testowany, Wiktor Pluta, Nikodem Łoskot, zawodnik testowany, Daniel Jaromin, Kacper Goździk oraz Marcel Zawadzki, Bartosz Styczyński, Jakub Banyś, Szymon Gielniewski, Brajan Bulski, Wiktor Kowal, Adam Goliński.

Kolejny sparing Granat rozegra w sobotę 10 lutego, o godz. 13:00 w Radomiu,  rywalem "trójkolrowych" będzie Polonia Iłża.

Redakcja's Avatar

Redakcja

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie