Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
28°C
|
Jutro
16.51°C | 26.79°C
- Reklama -
Image

Zimowa Akademia Karate - oferta na ferie zimowe od SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team

12 lutego 2024 o godzinie 11.00 w Zespole Szkól Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej ruszy XXIV ZIMOWA AKADEMIA KARATE, którą już od 24 lat organizuje sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski – 4 Dan dla dzieci i młodzieży z terenu Skarżyska-Kamiennej. 

To jedna ze sztandarowych imprez na terenie naszego miasta jakie organizuje sensei Zaborek”. W tym roku na uczestników Zimowej Akademii Karate czekają nie lada atrakcje, gdyż dzieci oprócz zajęć sportowo-gimnastycznych na sali pojadą na wiele wycieczek w tym do Suntago Parku w Mszczonowie, do Parku Trampolin Hangar 646 Gocław Warszawa, gdzie będą uczestnikami zajęć w-fu prowadzonych przez mistrzów gimnastyki akrobatycznej, Pojadą także do Parku Wodnego w Krakowie, a także na narty do Krajna.

Ponadto będą uczestnikami zabawy w Kombinacie Formy korzystając z kręgli, zajadając smaczne pizze, a także będą uczestnikami spektakli kinowych oraz szusować na łyżwach na miejskim lodowisku. Na zakończenia Zimowej Akademii Karate przewidziane jest cudowne ognisko z bigosem i kiełbaskami oraz kuligiem gdy aura na to pozwoli.
Na ognisku każdy uczestnik Zimowej Akademii otrzyma dyplom uczestnictwa, wiele gadżetów i paczki ze słodyczami.

Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie zajęcia na Sali są bezpłatne!!!.

Już w tym momencie uczestnicy Akademii Dziękują Panu Prezydentowi Konradowi Kronigowi za ogromne wsparcie tej jakże słusznej imprezy dla dzieci z terenu miasta także nie zrzeszonych w SKSW „Kyokushin-Karate”.

Zapisy na Akademię pod numerem telefonu 601206812

Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie