Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
28°C
|
Jutro
16.51°C | 26.79°C
- Reklama -
Image

Karatecy z SKSW Skarżysko przywieźli medale z turnieju Carpatia Cup

W dniach 27-28 maja 2023 w hali sportowej Podpromie w Rzeszowie odbyła  się kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Carpatia Cup 2023. Dwudniowa impreza zgromadziła 750 karateka z 85 klubów z całej Polski i kilku krajów z zagranicy jak Węgrzy, Dania, Szwecja, Słowacja, Ukraina, Litwai Polska. Pierwszy dzień zawodów rozgrywany był w kategorii kata. Skarżyski klub reprezentował Jakub Adamski, który swoją rywalizację zakończył na piątym miejscu.

Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” w drugim dniu zawodów zdobyli 10 medali indywidualnych, a Klub uplasował się na piątym miejscu jako najlepsza drużyna z Polski zdobywając 5 złotych dwa srebrne i trzy brązowe medale.

Złote medale w CarpatiaCup 2023 zdobyli:

1. Zuzanna Wiśniewska
2. Angelika Skorek
3. Szymon Zych
4. Wiktoria Aleksandrowicz
5. Jakub Adamski

Srebrne medale zdobyli:

1. Zuzanna Karpeta
2. Wiktoria Sokół

Brązowe Medale zdobyli:

1. Marcel Banaczkowski
2. Maja Oleksiak
3. Bartosz Gładyś

Miejsca od V-VIII zdobyli

1. Jessica Skorek
2. Dominik Potępa
3. Kacper Banasiewicz
4. Antonina Pastuszko

- To wielki sukces Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate”. To dobry prognostyk przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy na Węgry. Z całego serca dziękuję rodzicom, opiekunom oraz zawodnikom za cudowną postawę na macie i rewelacyjną promocję naszego miasta. To sukces nas wszystkich rodziców, dzieci, opiekunów. Przed nami kolejne przed wakacyjne największe wyzwanie Mistrzostwa Europy na Węgrzech trzymajcie kciuki za najlepszy klub karate w mieście  - zaznacza sensi Zbigniew Zaborski. 

Miłośników prawdziwego mocnego karate, a nie zabawy zapraszamy do naszego klubu. Zapisy trwają cały rok tel. 601206812

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz starszych. Każdy u nas znajdzie coś dla siebie.

Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie