Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
16°C
|
Jutro
12.7°C | 25.8°C
- Reklama -
Image

Niebezpieczna „pamiątka”

Foto: Świętokrzyska Policja

Choć od zakończenia II wojny światowej minęło blisko osiemdziesiąt lat, nadal można natchnąć się na niewypały lub niewybuchy pochodzące z tamtego okresu. W czwartkowy poranek skarżyscy policjanci zabezpieczali miejsce, w którym odnaleziony został pocisk artyleryjski.

W czwartkowy poranek w kompleksie leśnym w Suchedniowie mężczyzna zbierający grzyby natknął się na pocisk artyleryjski najpewniej z okresu II wojny światowej. Niebezpieczną wojenną „pamiątkę” zabezpieczyli skarżyscy stróże prawa. Finalnie niewybuch zabiorą żołnierze z patrolu saperskiego.

Przypominamy, że tego rodzaju znaleziska pomimo upływu czasu nadal są bardzo niebezpieczne. Ich rozbrajanie, przenoszenie, a nawet dotykanie, stanowi poważne zagrożenie dla życia i zdrowia. W przypadku odnalezienia przedmiotów przypominających pociski lub inne niewybuchy natychmiast należy powiadomić policję. Apelujemy o ostrożność i rozwagę!

Jarosław Gwóźdź's Avatar

Jarosław Gwóźdź

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie