Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
16°C
|
Jutro
12.7°C | 25.8°C
- Reklama -
Image

Twardy sen poszukiwanego (video)

Foto: Policja Świętokrzyska

Kryminalni ze skarżyskiej komendy zatrzymali dziś o poranku 40-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna spędzi za kratkami najbliższe czternaście miesięcy. To kara za kradzież z włamaniem. Aby uchronić wolność skarżyszczanin zamknął się w swoim pokoju, nakrył kołdrą, i udawał, że śpi. Nie zbudziło go bardzo mocne kołatanie do drzwi i dźwięk wyłamywanego zamka. Ostatecznie trafił za kratki.

O tym, że poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości zazwyczaj nie mogą spać spokojnie pisaliśmy nie raz. W poniższej historii było jednak inaczej. Skarżyscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób mieli podejrzenia, że poszukiwany od dwóch lat listem gończym 40-latek, powrócił do miejsca zamieszkania, i tam się aktualnie ukrywa. O poranku kryminalni pojechali na miejsce, gdzie zastali bliskich figuranta. Stróże prawa ustalili pokój, z którego zazwyczaj korzystał poszukiwany. Drzwi do pomieszczenia były jednak zamknięte na klucz. Stróże prawa mieli pewność, że wewnątrz przebywa 40-latek. Na nic zdały się wielokrotne wezwania do otwarcia pomieszczenia i głośne pukanie do drzwi. Mężczyzna chcąc zachować wolność do końca udawał, że nie ma go w pokoju. Kiedy wyczerpał cierpliwość policjantów, ci wyłamali zamek i wkroczyli do środka. Tam zastali leżącego na łóżku poszukiwanego. Udając zaskoczonego sytuacją, skarżyszczanin tłumaczył, że miał bardzo twardy sen i nie słyszał obecności policjantów. Nie stawiał oporu i trafił do celi policyjnego aresztu.

Jeszcze dziś trafi do zakładu karnego. W odosobnieniu będzie przebywał przez najbliższe czternaście miesięcy. Musi odpokutować karę za kradzież z włamaniem.

Jarosław Gwóźdź's Avatar

Jarosław Gwóźdź

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie