Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Akcja humanitarna skarżyskich strażaków

28 kwietnia 2016 r. w godzinach wieczornych do SK KP PSP w Skarżysku-Kamiennej wpłynęła informacja, że przy ul. Asfaltowej do niezabezpieczonych plastikowych rur częściowo wkopanych w ziemię wpadły dwa jeże i nie są wstanie o własnych siłach się z nich wydostać.

Zgłaszający mężczyzna zdarzenie, podjął nawet próbę uwolnienia jeży z pułapki ale jego wysiłek zakończył się niepowodzeniem. Zadzwonił na numer alarmowy 998 i przedstawił dyżurnemu okoliczności zdarzenia. Na miejsce został zadysponowany zastęp ratowników z JRG Skarżysko-Kamienna. Doświadczenie ratowników, którzy niejednokrotnie uczestniczyli w tego rodzaju nietypowych akcjach sprawiło, że już po chwili jeże były na wolności.

Po pełnej sukcesu akcji jeże zostały wypuszczone do pobliskiego lasu.


Opracował: mł. kpt. Tomasz Kandyba, fot: kpt. Rafał Surdy KP PSP Skarżysko-Kamienna
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie