Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Konkursy

Kabaret Smile wystąpi w Skarżysku. Mamy dla was bilety (WYNIKI)

11 maja o godzinie 17:30 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej wystąpi Kabaret Smile w programie "To się nadaje do kabaretu". Cały czas trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą dwa podwójne zaproszenia.

Kabaret SMILE preferuje  skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubią bawić się formą. Szukają absurdów życia codziennego i przenoszą je na scenę. Uwielbiają śpiewać, jeden z nich nawet potrafi, dlatego też ich silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikają humoru politycznego bo po co parodiować komedię. Kabaret to ich pasja. Napisane przez nich teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepią rzeźby zwane skeczami. Każdy ich spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie ich w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo - tak piszą o sobie na oficjalnej stronie internetowej.

"To się nadaje do kabaretu." - najnowszy program Kabaretu SMILE, z premierą w październiku 2017 roku. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.

Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!".

Zakazany handel w niedzielę, zaległości w abonamencie RTV, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci - "to się nadaje do kabaretu!".

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl "na żywo".

Bilety w cenie 60/70 zł można kupić w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej: Impresariat Artystyczny MCK, pokój 121, tel. 500 199 710 oraz na stronach:

• biletynakabarety.pl 
• kupbilecik.pl 

informacje i zamówienia grupowe u Organizatora tel. 730 870 676.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia, które będzie można wygrać odwiedzając nasz profil na Facebooku (www.facebook.com/skarzysko24) i odpowiadając na pytanie konkursowe pod wiadomością zamieszczoną właśnie na naszym profilu FB lub wysyłając prawidłową odpowiedź w sposób tradycyjny na nasz konkursowy adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Oto pytanie konkursowe:

W którym roku powstał Kabaret Smile?

Prawidłowa odpowiedź: Kabaret Smile powstał w 2003 roku

Podwójne zaproszenia otrzymują:

Łukasz Cichocki  (odpowiedź na naszym profilu Facebook)
Anna Kamińska   (odpowiedź przysłana mailowo)

Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową lub za pomocą prywatnej wiadomości na naszym profilu Facebook.

 
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
-www.bramyprodukcja.pl--.jpg
ckziu_luty2025.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie