200 lat dla pani Władysławy Bilskiej
W tym roku w gminie Skarżysko-Kamienna mamy trzy dostojne jubilatki, które kończą 100 lat. 5 maja prezydent Roman Wojcieszek uczestniczył w jubileuszu setnych urodzin Pani Stefanii Musiałek. Wczoraj zaś rodzina, przyjaciele oraz delegacja z Urzędu Miasta zostali zaproszeni na 100 rocznicę urodzin pani Władysławy Bilskiej urodzonej 20.06.1912 r.
Prezydent Grzegorz Małkus wraz z kierownik USC Elżbietą Dudą złożyli Pani Władysławie najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli kwiaty, album i listy gratulacyjne od Premiera Donalda Tuska i Wojewody Bożentyny Pałki-Koruby. Oczywiście w tym dniu nie mogło zabraknąć tortu i odśpiewania 200 lat. Życzymy Pani Stanisławie kolejnych tak zacnych jubileuszy.
Mariusz Malik (Urząd Miasta), Foto: M.Malik

{fcomment}










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.