Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

XXI Festiwal Piosenki za nami

inpierwW czwartek Skarżysku już po raz dwudziesty pierwszy odbył się Festiwal Piosenki Skarżysko 2012. W nowo wyremontowanej sali widowiskowej Miejskiego Centum Kultury spotkali się przedstawiciele 22 placówek szkolno-wychowawczych z terenu województwa świętokrzyskiego. Dla publiczności wraz z córką zaśpiewał Artur Gadowski- wokalista zespołu IRA.

Na scenie Miejskiego Centrum Kultury wystąpili wychowankowie: SOSW Pińczów, SOSW  Sulejów, SOSW Dębno, SOSW Starachowice, SOSW Niemienice, SOSW  Nr2 Kielce, SOSW Barycz, Zespół Szkół Specjalnych Ostrowiec Świętokrzyski, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Skarżysko-Kamienna, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy Skarżysko-Kamienna, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy Końskie, WTZ Busko-Zdrój, WTZ przy ZOZ Końskie, WTZ przy Stowarzyszeniu „Integracja” Sandomierz, WTZ ul.Kryształowa Kielce,  Warsztat Terapii Zajęciowej Kałków-Godów, WTZ  Pińczów, WTZ przy DPS Mnichów, WTZ przy Stowarzyszeniu Tęcza Skarżysko-Kamienna, Dom Pomocy Społecznej Sobów, Dom Pomocy Społecznej Łagiewniki oraz organizatorzy – SOSW Nr 2 w Skarżysku-Kamiennej.

Regulamin konkursu zakładał,że osoby biorące udział w festiwalu mogli wykonywać piosenki „na żywo”, jak i te, w których na zasadzie pełnego playbacku naśladowani byli wykonawcy znani z TV i estrady. Zaprezentowano również tańce i utwory muzyczne.

Wspomniany na początku gość festiwalu- Artur Gadowski zaśpiewał wspólnie z córką Wiktorią utwory z własnego repertuaru. Artysta przez cały czas trwania imprezy pozował do zdjęć oraz rozdawał autografy. Na zakończenie Festiwalu Gadowski wraz z Jerzym Krawczykiem (naczelnikiem Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki powiatu skarżyskiego) i Mariusza Kawą (dyrektorem SOSW Nr 2 w Skarżysku) wręczał dyplomy i nagrody dla placówek uczestniczących w imprezie.

Warto wspomnieć że fundatorami nagród byli: Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej, PGE Dystrybucja SA Oddział Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty, oraz Urząd Marszałkowski w Kielcach. Współorganizatorem imprezy obok SOSW Nr2 było Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, które nieodpłatnie udostępniło swoje wnętrza, a pracownicy techniczni MCK-u udzielili niezbędnej pomocy przy organizacji Festiwalu

Opinie uczestników o Festiwalu były bardzo pozytywne. Niektórzy określi ten właśnie Festiwal swoim ulubionym i zapowiedzieli swój udział w przyszyłym roku.















































































wiecejzdjecfesiwal2

MB, Foto: Mariusz Busiek
pierwsin
{fcomment}
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie