Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Skarżysku zakończyli rok szkolny
Nie tylko w szkołach ogólnokształcących wybrzmiał ostatni dzwonek. Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się również w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej.
W sali koncertowej szkoły zgromadzili się uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście, by wspólnie podsumować kolejny rok nauki. Była to okazja do wręczenia świadectw, dyplomów i nagród uczniom, którzy z sukcesami reprezentowali szkołę podczas konkursów muzycznych oraz wyróżnili się swoją pracą i zaangażowaniem.
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Skarżysku-Kamiennej prowadzi kształcenie w dwóch cyklach: sześcioletnim dla dzieci oraz czteroletnim dla młodzieży. Nauka odbywa się zgodnie z programem obowiązującym w państwowych szkołach muzycznych, a zajęcia prowadzą wykwalifikowani pedagodzy.
Szczególnie uroczysty charakter miało pożegnanie uczniów klas VI cyklu sześcioletniego oraz klas IV cyklu czteroletniego, którzy zakończyli edukację i dołączyli do grona absolwentów szkoły. Był to wyjątkowy moment pełen podsumowań i podziękowań za lata wspólnej pracy.
Świadectwa, dyplomy i nagrody uczniom wręczali dyrektor szkoły, Włodzimierz Sojka, oraz nauczyciele. Nie zabrakło także słów uznania skierowanych do rodziców, którym podziękowano za wsparcie, zaangażowanie i motywowanie młodych muzyków do rozwijania ich talentów.
Uroczystość zakończyła kolejny rok pełen muzycznych wyzwań, sukcesów i artystycznych osiągnięć. Dla absolwentów był to symboliczny koniec jednego etapu edukacji i początek nowych muzycznych oraz życiowych doświadczeń.
























































































Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.