XVII Integracyjny Rajd Rowerowy
W czwartek, 9 maja, odbył się XVII Integracyjny Rajd Rowerowy. Głównym założeniem organizatorów imprezy było promowanie zdrowego stylu życia, a także integracja uczestników tego przedsięwzięcia. Organizatorem był Zespół Placówek Edukacyjno Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej wraz ze Stowarzyszeniem "Niezłomni" przy ZPEW, które w drodze otwartego konkursu ofert pozyskało grant na ten cel.
Wspaniałą niespodzianką dla „Niezłomnych” podczas rozpoczęcia imprezy było przekazanie przez Monikę Lipnicką - Prezes Fundacji Eco Textil dwóch nowych rowerów górskich.
Rajd rozpoczął się przy Zespole Placówek Edukacyjno- Wychowawczych przy ulicy Szkolnej. Po oficjalnym otwarciu rowerzyści wyruszyli w trasę do Suchedniowa, gdzie po krótkim odpoczynku i poczęstunku na terenie Hali Sportowo-Rehabilitacyjnej uczestnicy rajdu ruszyli z powrotem do Skarżyska. W Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych odbyło się uroczyste wręczenie upominków,
Impreza jak co roku skupiła około 50 uczestników z sześciu Placówek z terenu powiatu skarżyskiego. Trasa rajdu jak co roku wiodła do Suchedniowa i liczyła 20 kilometrów. Na wszystkich uczestników po zakończonych zmaganiach czekały pamiątkowe medale i upominki, a także smaczny poczęstunek.
Mamy nadzieję, że dzięki pięknej pogodzie i wielu miłym doświadczeniom ta edycja Rajdu na długo pozostanie w pamięci










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.