Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
14°C
|
Jutro
13.89°C | 25.24°C
- Reklama -
Image

Studniówki 2023: II Liceum Ogólnokształcące

W sobotę, 21 stycznia w Hotelu Promień przy ulicy Legionów w Skarżysku-Kamiennej odbyła się studniówka uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza

Na samym początku głos zabrał dyrektor szkoły pan Paweł Buryło, który przywitał wszystkich przybyłych oraz podziękował za pomoc w organizacji balu maturalnego życząc jednocześnie udanej zabawy.
 
- Dzisiejszy wieczór jest oddechem przez zbliżającą się maturą, progiem, którego przekroczenie wprowadzi Was w świat dorosłego życia i to nie tylko ze względu na piękne fryzury i piękne stroje. To wieczór, którego nigdy nie zapomnicie, jedyny i niepowtarzalny. To chwila, w której chciałoby się zatrzymać świat i powiedzieć tej chwili „chwilo trwaj”. Bawcie się dobrze, ale i odpowiedzialnie. Pamiętajcie jednak, że czas nieubłaganie przemija niosąc zarówno radość jak i zwątpienie, daje nam piękne, ale i trudne doświadczenia. Na waszej drodze staje zadanie do realizacji w waszym przypadku to egzamin maturalny i te trudniejsze bardzo często wybory życiowe. Pamiętajcie, że nie istnieją dla Was rzeczy niemożliwe, a o marzenia i ich realizację musicie zawalczyć. Zmobilizujcie się i pokażcie swoją dorosłość i odpowiedzialność, bo matura jest waszym najbliższym i najważniejszym celem- mówił Paweł Buryło, dyrektor II LO. 
 
Później głos zabrali przedstawiciele klas maturalnych.
 
- Dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy, uświadamia nam, że już wkrótce za sto dni staniemy przed najważniejszym dla nas egzaminem, który pozwoli przekroczyć nam symboliczny prób dojrzałości. Ten niezwykły bal skłania nas do refleksji nad czasem, który nieubłaganie upływa. Pragniemy podziękować dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom, dziękujemy za wyrozumiałość, cierpliwość i za każdą porcję wiedzy, którą nam przekazywaliście. Dziękujemy również za miesiące zdalnego nauczania, które sprawiły, że doceniliśmy wagę nauki i spotkań w cztery oczy to był trudny czas dla nas wszystkich i dlatego ważne, że to już za nami. W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim pracownikom naszej szkoły. Są dzisiaj z nami nasi Rodzice, na których wsparcie i pomoc możemy zawsze liczyć. Dzisiejsza studniówka nie mogłaby się odbyć, gdyby nie komitet studniówkowy. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia- mówili przedstawiciele klas maturalnych.
 
Na zakończenie przemówień głos zabrał przedstawiciel Rady Rodziców.  
 
-  Jako rodzic chciałbym złożyć podziękowania na ręce profesorek i profesorów naszego najlepszego liceum w mieście. Droga młodzieży już za sto dni matura, za sto dni otworzycie drzwi, które pozwolą wam wejść w dojrzałość. Dzisiaj jest ten wieczór, kiedy trzeba się bawić i nie rozrabiać i życzę tego wszystkim bardzo serdecznie- podkreślał przedstawiciel Rady Rodziców, Michał Jędrys.     
 
Po wręczeniu kwiatów nauczycielom przyszedł czas na poloneza, którego zatańczyło pięć klas. Trzeba przyznać, że każda z choreografii mogła się podobać. Uczniowie włożyli dużo pracy, aby dobrze wypaść w tym najważniejszym tańcu balu maturalnego. Po przerwie na posiłek przyszedł czas na tradycyjną zabawę.Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie