Studniówki 2017: Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych w Skarżysku-Kamiennej
Spis treści
Strona 1 z 3
Bal rozpoczął się o godzinie 18. Na początku podziękowania dla dyrekcji szkoły, grona nauczycielskiego oraz rady rodziców złożyli przedstawiciele samorządu uczniowskiego.
Później głos zabrała dyrektor szkoły Halina Sieczka, która przywitała wszystkich przybyłych oraz podziękowała za pomoc w organizacji balu maturalnego życząc jednocześnie udanej zabawy: - Witam szczególnie Was drodzy uczniowie - Was sprawców dzisiejszego balu studniówkowego. Kochani uczniowie - cztery lata temu przekroczyliście progi naszej szkoły, szukaliście swojego miejsca w swoim życiu, znaleźliście zawód. Teraz w Waszych głowach jest przede wszystkim nauka, jak zdać egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe, a teraz matura. Na szczęście wymyślono coś co odbiega od tych myśli naukowych - to właśnie ten bal. Dzisiaj zabraniam Wam jednego, zabraniam Wam myśleć o szkole.
Po przemówieniach okolicznościowych przyszedł czas na poloneza, którego zatańczyły dwie klasy. Później zatańczono walca.
Po przemówieniach okolicznościowych przyszedł czas na poloneza, którego zatańczyły dwie klasy. Później zatańczono walca.
Po krótkiej przerwie na posiłek oraz sesję zdjęciową rozpoczęła się zabawa,w której uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele. O oprawę muzyczną zadbał zespół "No Name" z Szydłowca.










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.