Pasowanie na ucznia w SP nr 2
Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym dzieci o charakterze widowiska telewizyjnego pt. "Jak oni ślubują". Pierwszoklasiści prezentowali przez zgromadzoną publicznością swoje zdolności wokalne i recytatorskie. Musieli się też wykazać się m.in. znajomością znaków drogowych. Ich występ oceniany był przez Jury (nauczycieli), które na koniec zgodnie przyznało, że uczniowie mogą już przystąpić do ślubowania.
Uczniowie powtarzali słowa przysięgi, a następnie zostali pasowani na uczniów szkoły przez dyrektor- Grażynę Wódz. Otrzymali również pamiątkowe dyplomy, które wręczał zastępca prezydenta miasta Krzysztof Myszka.
Wśród przybyłych gości oprócz rodziców, dziadków znaleźli się radni Rady Miasta- Janusz Ordyński i Grzegorz Łapaj.
Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców uczniów klas pierwszych. Spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.











Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.