Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
14°C
|
Jutro
10.37°C | 23.55°C
- Reklama -
Image

Licytowali dla „Przystani”. Zebrano ponad 8300 zł

.W sobotę z inicjatywy przyjaciół Zespołu Placówek Opieki Wychowania i Interwencji Kryzysowej Przystań w Skarżysku-Kamiennej - Komendy Powiatowej Policji i Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych w auli ZSTM zorganizowano już po raz XI imprezę pt.  "Podziel się sercem" - imprezę charytatywną, z której dochód zostanie przeznaczony na letni wypoczynek podopiecznych "Przystani".

"Podziel się sercem" jest wspaniałą okazją do spotkania dla przyjaciół i sympatyków „Przystani” - impreza jest również okazją, aby sprawić dzieciom radość i spełnić ich marzenia. Cały dochód z tej imprezy, przeznaczony jest bowiem na ich letni wypoczynek - kolonie i obozy.

Chętni do wsparcia tego szczytnego celu mogli wziąć udział w przygotowanych aukcjach, ale także w specjalnych mini-sklepikach zakupić przekazane przez skarżyskich przedsiębiorców:  biżuterię srebrną, obrazy, pamiątki, stroiki, a także wyroby przygotowane przez dzieci z placówki i ich opiekunów: smakowite miody, oryginalne dżemy, ciasteczka i inne zdrowe przetwory, prace artystyczne, książki, itp.

W przerwach aukcji przygotowano występy artystyczne dzieci i młodzieży.

Bardzo sympatyczna impreza, miła atmosfera, a przede wszystkim okazja do pomocy.

Jak udało nam się ustalić- zysk z licytacji to ponad 8300 zł plus 101$, zysk ze sklepiku 2300 zł,wpłaty na konto 1500 zł najdroższa rzecz to obraz Wiktorii Rumian (wnuczka p. Jerzego Żmijewskiego) 1000 zł, prace dzieci z PRZYSTANI 130 zł rzeźba Adriana Węgłowskiego, 120 zł rzeźba Dominika Węgłowskiego, 120 zł akt w ołówku Sandry Niziol.

 HS, Foto: Hubert Szlęzak
pierwsin
{fcomments}
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie