Skarżysko po burzy. Niebezpiecznie na ulicy Metalowców
Przed godziną 19 strażacy otrzymali informacje,że na ulicy Metalowców jedno z drzew może przewrócić się na jezdnie. Stwarzało to ogromne zagrożenie dla przejeżdżających pojazdów. Na miejsce zostały zadysponowane dwie jednostki straży w tym podnośnik SH-24. Natychmiast zamknięto dla ruchu pojazdów ulicę i przystąpiono do wycinki drzewa. Po paru minutach drzewo zostało ścięte i usnięte z drogi.
Nieciekawie było również na osiedlu Przydworcowe. Woda zalała ulice: Niepodległości, Rejowską i Zielną. Ruch pojazdów w tych miejsach był utrudniony.






























Nieciekawie było również na osiedlu Przydworcowe. Woda zalała ulice: Niepodległości, Rejowską i Zielną. Ruch pojazdów w tych miejsach był utrudniony.






























MB, Foto:Mariusz Busiek, Albert Gula, Video: youtube.com

{fcomments}

{fcomments}










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.