SP 8- Festyn Rodzinny „Mama, tata i ja”
Uczniowie wczuwały się w radosny klimat panujący podczas festynu i z zainteresowaniem oglądały przygotowane atrakcje. Wśród nich: duża dmuchana zjeżdżalnia, kuleczkowo i trampolina, malowanie twarzy, kawiarenka, wiejski stół, tresura psów, zawody sportowe dla dzieci i rodziców i wiele innych.Dużą radością dla rodziców była możliwość obejrzenia popisów wokalnych naszych sześciolatków oraz popisów tanecznych dzieci uczęszczających na zajęcia Olimpijskiej Szkoły Tańca i Dobrych Manier, które obywają się w naszej szkole. Atrakcją był również występ zespołu cheerlederek z Gimnazjum nr 3 w Skarżysku-Kamiennej, które zaprosiły do wspólnej zabawy najmłodsze dzieci, pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu Natalii Miernik i Sebastiana Sitka podopiecznych Pana Mariusza Kaczmarczyka oraz pokazprzygotowany samodzielnie przez naszych szkolnych liderów w zakresie tańca nowoczesnego: Eryka Mindę i Mateusza Sobczyka z klas 6. Publiczność była zachwycona!
Na szkolnym boisku można było zobaczyć jak wygląda tresura psów policyjnych. Dzieci i rodzice uczestniczyli w grach i zabawach przygotowanych przez nauczycieli w-f. Młodsi uczniowie naszej szkoły cieszyli się z „Loteryjki”, podczas której mogli wygrać kolorowe maskotki. Kawiarenka kusiła łasuchów wspaniałym ciastem i napojami. Przy „Wiejskim stole” można było posmakować różnych specjałów, przygotowanych i zgromadzonych przez rodziców i nauczycieli naszej szkoły m.in. swojski chleb ze smalcem, wędliny, własne przetwory, miód z pasieki, domowe konfitury. Największym powodzeniem cieszył się bigos, sałatki oraz kiełbaski, które piekły się obok na grillu. Impreza była bardzo udana, pogoda dopisała, a wszyscy uczestnicy bawili się wspaniale.Specjalnymi gośćmi byli uczniowie OSW nr 2 w Skarżysku- Kamiennej wraz z opiekunem p. K. Chudzik. Tegoroczny festyn został zorganizowany w SP8 przez Dyrekcję i Grono Pedagogiczne, we współpracy z Radą Rodziców i środowiskiem lokalnym.
Imprezą towarzyszącą Festynowi 2013 był Turniej Piłki Nożnej zorganizowany na Boisku Orlik 2012 przez Klub Sportowy Wilki. Sprawna organizacja sprawiała, że zarówno uczestnicy festynu jak
i turnieju bawili się doskonale.
Bardzo dziękujemy uczestnikom i sponsorom za wspólną zabawę i zapraszamy do dalszej współpracy!
H.W, G.J, Foto: archiwum

{fcomments}










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.