Tomasz Moczek znowu wygrywa
Tomek w tym roku zdawał maturę i musiał na wiosnę nadrobić zaległości treningowe. Tenisista przyznał, że regularne treningi ze sparingpartnerem Kamilem Kopyckim pozwoliły mu wrócić do wysokiej formy.
Powrót na korty okazał się udany. Wprawdzie w maju kończyło się na ćwierćfinałach w Rzeszowie i Laryszowie, ale czerwiec i lipiec to już wygrane w Sieradzu, Koninie, Tarnobrzegu oraz finał w Tomaszowie Lubelskim. W poszczególnych finałach, Tomek musiał radzić sobie z mocnymi zawodnikami. W turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR w Sieradzu, Moczek spotkał się z lokalnym mistrzem Piotrem Jarosem, którego pokonał w trzy setowej walce 5/7 7/5 13/11 (w super tie breaku).
Kolejne zwycięstwo w Koninie cieszy szczególnie, ponieważ w finale Tomek pokonał Macieja Łuczaka 6/1 6/2 Mistrza Polski w kategorii Open i Open Pro Zimowych Mistrzostw Polski odbywających się w Chorzowie, na których nasz tenisista, maturzysta, nie startował. Także w Tarnobrzegu nie było łatwo. Wynik 4/6 6/4 6/4 z Mariuszem Gosikiem, bardzo dobrym tenisistą z Nowego Sącza po prawie trzygodzinnej walce w czterdziestostopniowym upale daje sporo satysfakcji i wzmacnia mentalnie. Był to ostatni turniej przygotowujący skarżyszczanina do walki o obronę tytułu.
Mamy nadzieję, że Tomek utrzyma wysokie loty i na Mistrzostwach Polski wspólnie z Kamilem Kopyckim, który będzie startował w kategorii Open Pro, będą godnie reprezentować Skarżysko-Kamienną i ich klub tenisowy STT Smecz. Powodzenia.
AM, Foto: archiwum prywatne

{fcomments}

AM, Foto: archiwum prywatne

{fcomments}










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.