Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
28°C
|
Jutro
16.51°C | 26.79°C
- Reklama -
Image

Wieści z maty zapaśniczej

17-letni zapaśnik STS Skarżysko Tomasz Pocheć oraz jego klubowe koleżanki, Karolina Arak i Martyna Minda 25 marca wezmą udział w eliminacjach w zapasach w stylu klasycznym do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Walki będą rozegrane w Janowie Lubelskim.


Tomasz Pocheć, członek kadry wojewódzkiej w zapasach w stylu dowolnym, już wcześniej zdobył sobie prawo występu na olimpiadzie. Wcześniej, 17 marca, w Kielcach odbędą się Mistrzostwa Polski Szkół Zrzeszonych w LZS w Zapasach Dziewcząt. Powiat skarżyski będą reprezentować trzy zapaśniczki - Małgorzata Barwicka z III Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica, Martyna Minda z I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego oraz Karolina Arak, uczennica gimnazjum w Skarżysku Kościelnym. Wszystkie trenują w STS Skarżysko. - Moje podopieczne będą walczyć na własnym terenie, liczę, że z mistrzostw wrócą z medalami - ma nadzieję Bogusław Kabała, trener zapaśników STS.

wikary

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie