Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
16°C
|
Jutro
12.7°C | 25.8°C
- Reklama -
Image

Takiej rangi turnieju Karate w Skarżysku-Kamiennej jeszcze nie było

 W dniu 15 czerwca 2024 w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-kamiennej przy ulicy Sienkiewicza 34 już od godziny 10.00 odbędzie się Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Kadetów, Młodzieżowców i Seniorów Open.


Turniej ten organizowany przez Polską Federację Karate Shinkyokushinkai i Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” to najwyższej rangi jak dotąd impreza sportowa w mieście. Przyjadą na ten turniej najlepsi z najlepszych klubów Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai z całej Polski, by walczyć o prawo reprezentowania kadry Polski na Mistrzostwach Europy, które odbędą się 26-27 października we Wrocławiu. Ponieważ Wrocław, a więc Polska jest organizatorem Mistrzostw Europy więc trzech najlepszych zawodników z poszczególnej kategorii wiekowej i wagowej będzie reprezentowało kadrę Polski w październiku, a prawo startu zawodnicy będą mogli sobie wywalczyć w naszym mieście Skarżysku-Kamiennej.


Nasze miasto będzie reprezentowało sześcioro zawodników i zawodniczek ze Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate”. Turniej został objęty Patronatem Prezydenta Skarżysko-kamienna przez Pana Arkadiusza Boguckiego i Starostę Powiatu Skarżyskiego Pana Artura Berusa.


Turniej ten jest wielką promocją naszego miasta więc jest sponsorowany przez Urząd Miasta -Miasto na szlaku oraz ludzi dobrego serca jak firma EKO-ART.


Zapraszamy mieszkańców miasta, powiatu i całego naszego regionu by dopingować zawodników i zawodniczki z naszego miasta, regionu. Turniej odbywać się będzie w kategorii kata i kategorii kumite. Rywalizacja zawodników rozpocznie się od godziny 10.00.

 

01

Redakcja's Avatar

Redakcja

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie