Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
19°C
|
Jutro
13.21°C | 23.46°C
- Reklama -
Image

Wspaniały występ zawodników Skarzyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-team w Turku

Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” reprezentowało 10 zawodników, którzy zdobyli 12 medali. Foto. SKSW Skarżysko

 W dniu 20 kwietnia 2024 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku odbywał się kolejny Puchar Wielkopolski w Karate Kyokushin, który zgromadził ponad 250 zawodników i zawodniczek z 18 klubów z całej Polski.


Turniej odbywał się na 3 matach w konkurencji kata i konkurencji kumite. Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” reprezentowało 10 zawodników, którzy zdobyli 12 medali.Jedynie jeden zawodnik zajął V miejsce tuż za podium. To kolejny w tym roku wspaniały sukces i dobry prognostyk na przyszłość. To dowód, że szkolenia naszych zawodników idą w dobrym kierunku. Jestem dumny ze swoich podopiecznych każdy z nich na macie zostawił swoje serce. Nikt nie oddał walki bez walki. Każdy walczył do końca, a niektórzy zdobyli po dwa medale.


Po raz kolejny rewelacyjnie zaliczył swój występ debiutant naszego klubu Wojtek Szczubkowski, który startował zarówno w kata jak i w kumite ostatecznie wywalczył złoty medal w kata i srebrny medal w kumite. To rokuje nadzieję na lepsze wyniki sportowe, gdyż Wojtek obecnie prowadzony jest troszkę inaczej bardziej konkretne techniki i taktyki walki są mu wtłaczane i aplikowane i mamy nadzieję, że pójdzie w ślady swoich nowych kolegów i koleżanek, którzy mają w swoim dorobku mistrzostwa Europy, mistrzostwa Polski i rewelacyjne występy na turniejach międzynarodowych, a jak spisze się Wojtek w kolejnym bardzo mocnym międzynarodowym turnieju w Kobierzycach, który odbędzie się 27 kwietnia czas pokaże.


Teraz zabieramy się do bardzo mocnej i intensywnej pracy, aby w Kobierzycach wypaść jak najlepiej. Podwójny sukces oprócz Wojtka odnotowali także Jakub Adamski srebro w kata i brąz w kumite oraz Zuzanna Karpeta złoto w kumite i brąz kata - to rewelacyjny wynik.


Przed nami kolejny turniej karate tym razem w Kobierzycach w najbliższą sobotę 27 kwietnia 2024 Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Kobierzyce Cup 2024. Turniej o bardzo wysokim poziomie, wymagający od zawodników wysokich umiejętności.


ZŁOTE MEDALE


1. Zuzanna Karpeta - kumite
2. Wiktoria Aleksandrowicz - kumite
3. Jessica Skorek - kumite
4. Angelika Skorek - kumite
5. Maja Oleksiak - kumite
6. Szymon Libich - kumite
7. Wojtek Szczubkowski - kata


SREBRNE MEDALE


1. Jakub Adamski - kata
2. Wojtek Szczubkowski – kumite
3. Maria Garbala - kumite

BRĄZOWE MEDALE

1. Jakub Adamski - kumite
2. Zuzanna Karpeta - kata

 

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Redakcja's Avatar

Redakcja

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie