Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
28°C
|
Jutro
16.51°C | 26.79°C
- Reklama -
Image

11 medali zawodników SKSW Skarżysko na turnieju karate w Wilnie

W niedzielę 10 grudnia w hali sportowej Avia Solutions Group Arena w Wilnie obył się Największy Europejski Turniej Karate, który zgromadził około 1800 zawodników i zawodniczek z klubów z całej Europy. To największy organizowany turniej w Europie. Przyjechało na zawody 1800 zawodników z 68 klubów z całej Europy.

- Dzięki ogromnemu wsparciu Pana Prezydenta, Zarządu Starostwa Powiatu Skarżyskiego i hojnych sponsorów Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” reprezentowało 13 zawodników oraz rodzice opiekunowie, trenerzy i sekundanci w sumie 21 osób. Nasz klub nie zawiódł, godnie promował nasze miasto, powiat i region zdobywając 10 medali, a trzech zawodników zajęło miejsca punktowane tuż za podium - podkreśla trener sensei Zbigniew Zaborski4 Dan.

Złote medale zdobyli:

1. Zuzanna Wiśniewska
2. Jessica Skorek
3. Angelika Skorek
4. Jakub Galant

Srebrne medale zdobyli:

1. Wiktoria Aleksandrowicz
2. Szymon Libich
3. Zuzanna Karpeta

Brązowe medale zdobyli:

1. Maja Oleksiak
2. Dawid Faliszewski
3. Wiktoria Sokół
4. Jakub Adamski 

Miejsce V-VIII w Randorii Cup Radomsko 2023 zdobyli :
1. Bartosz Gładyś
2. Olaf Piwowarczyk

- Dziękujemy Panu Prezydentowi Konradowi Kronigowi za hojne wsparcie wyjazdu zawodników klubu na ten turniej, a także Zarządowi Starostwa Powiatowego szczególnie Adamowi Ciok za finansowe wsparcie wyjazdu oraz sponsorom Klubokawiarnia Bacówka, Pani Karolinie Barejko, Pani Joannie Nieczajew, Pani Annie Marii Pomorskiej -  mówi sensei Zbigniew Zaborski. 

- Dziękuję wszystkim zawodnikom za wspaniałą postawę na macie i walkę do samego końca. Dziękuję rodzicom, opiekunom. Największy Turniej Karate w Europie przechodzi do historii, a nasz klub odznacza tam 9 miejsce drużynowe na 68 klubów z całej Europy. To wspaniały sukces na zakończenie roku startowego 2023 - konkluduje trener Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski


Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie