Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
28°C
|
Jutro
16.51°C | 26.79°C
- Reklama -
Image

12 medali zawodników SKSW Skarżysko na Randori Cup 2023 w Radomsku

W sobotę 2 grudnia,  w hali sportowej w Radomsku obył się kolejny Ogólnopolski Turniej Karate pod nazwą Randori Cup, który zgromadził około 200 zawodników i zawodniczek z klubów z całej Polski. Otwarcia zawodów dokonała Pani Starosta  Powiatu Radomszczańskiego Małgorzata Lewandowska. Sędzią głównym turnieju był sensei Daniel Pakuła 4 Dan z Koła.

Organizatorem Randori Cup był Radomszczański Klub Kyokushin Karate prowadzony przez sensei Michała Błach. Turniej w konkurencji kumite bezkontaktowe i kumite kontaktowe. Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” reprezentowało 14 zawodników, którzy startowali w kumite kontaktowym. 12 zawodników zdobyło medale, a dwóch zawodników zakończyło swoje zmagania w strefie ćwierćfinałowej.

- To dobry prognostyk na kolejny turniej jaki odbędzie się w najbliższa niedzielę 10 grudnia w Wilnie, a będzie to największy Europejski Turniej Karate na Litwie, który w ubiegłym roku zgromadził ponad 2000 zawodników i zawodniczek z całej Europy i innych kontynentów. Już teraz serdecznie Dziękujemy Panu Prezydentowi Konradowi Kronigowi za hojne wsparcie wyjazdu zawodników klubu na ten turniej, a także Dziękujemy Zarządowi Starostwa Powiatowego za finansowe wsparcie wyjazdu oraz innym sponsorom - mówi sensei Zbigniew Zaborski Prezes i trener SKSW „Kyokushin-Karate.

Oto zdobycze Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team

Złote medale w Randori Cup Radomsko 2023 zdobyli:

1. Zuzanna Karpeta
2. Jakub Adamski
3. Angelika Skorek
4. Zuzanna Wiśniewska
5. Dymytro Antoniuk
6. Jessica Skorek
7. Marcel Banaczkowski

Srebrne medale w Randorii Cup Radomsko 2023 zdobyli:

1. Wiktoria Aleksandrowicz
2. Szymon Libich
3. Maria Garbala

Brązowe medale w Randorii CUP Radomsko 2023 zdobyli

1. Bartosz Gładyś
2. Maja Oleksiak

Miejsce V-VIII w Randorii Cup Radomsko 2023 zdobyli :

1. Jakub Galant
2. Dawid Faliszewski

- Dziękuję wszystkim zawodnikom za wspaniałą postawę na macie i walkę do samego końca. Dziękuję rodzicom, opiekunom. Bardzo dziękuję szczególnie mojej żonie Katarzynie, która coraz lepiej spisuje się w roli sekundanta. Ukoronowaliśmy wyjazd do Radomska nie lada sukcesem albowiem na 14 startujących z klubu zawodników tylko dwóch uplasowało się po za podium. Przed nami kolejny ostatni już w tym roku będzie do Największy Turniej Karate dla wszystkich klubów z Europy, który odbędzie się 10 grudnia w największej hali Arena w Wilnie na Litwie. Jesteśmy najlepszym Klubem Karate Kyokushin w naszym mieście. Promujemy miasto jak nikt inny w kraju i za granicą - podkreśla Prezes SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team sensei Zbigniew Zaborski.


Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie