Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
28°C
|
Jutro
16.51°C | 26.79°C
- Reklama -
Image

Wiktoria Aleksandrowicz i Szymon Zych wicemistrzami Polski w karate kyokushin

W hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kątach Wrocławskich odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Kyokushin, które zgromadziły 173 karateka z 69 klubów z całej Polski. Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” reprezentowało 5 zawodników, którzy zdobyli 2 medale indywidualnych i cztery miejsca tuż za podium.

Srebrne medale zdobyli i uzyskali tytuł v-ce Mistrza Polski w Karate Kyokushin:

1. Wiktoria Aleksandrowicz
2. Szymon Zych

Miejsca V-VIII:

1. Zuzanna Wiśniewska
2. Maja Oleksiak
3. Angelika Skorek

To kolejny wielki sukces zawodników Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” na Mistrzostwach Polski w Karate Kyokushin. Dziękuję wszystkim zawodnikom za wspaniałą postawę na macie i walkę do samego końca. Czasem potrzeba troszkę szczęścia do ukoronowania sukcesu. Nam tego szczęścia zabrakło. Wszyscy zawodnicy naszego klubu mieli walki repasażowe. To troszkę dziwne, ale tak było. Stoczyli zatem o jedną walkę więcej od innych zawodników, którym udało się dojść do strefy medalowej. No cóż wyciągamy wnioski i trenujemy dalej, poprawiając błędy i uzupełniając braki. Przed nami kolejne bardzo ważne wyzwanie - Międzynarodowy Turniej Karate o puchar Prezydenta Katowic, które odbędą się 28 października w Katowicach - powiedział sensei Zaborski

Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie