Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
28°C
|
Jutro
16.51°C | 26.79°C
- Reklama -
Image

Pięć medali zawodników SKSW Skarżysko w Sieradzu

30 września 2023 w hali sportowej w Sieradzu odbył się kolejny już Międzynarodowy Turnieju Karate Kyokushin o puchar Prezydenta miasta Sieradz, który zgromadził około 200 karateka z kilkunastu klubów z całej Polski oraz zawodników z Czech i Malty. Skarżyski klub reprezentowało 7 zawodników i zawodniczek w tym pięcioro debiutantów.

Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” zdobyli 5 medali indywidualnych w tym 4 złote medale i 1 brązowy medal oraz 2 miejsca punktowane od 5 do 8.

Złote medale w zdobyli:

1. Angelika Skorek
2. Zuzanna Karpeta
3. Jakub Adamski
4. Dominik Potępa

Brązowe Medale zdobyli:

1. Szymon Libich

Miejsca punktowane V-VII zdobyli

1. Olaf Piwowarczyk
2. Maria Garbala

To wspaniały sukces Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” na tak dużej imprezie międzynarodowej i dobry prognostyk na dobry wynik w IX Międzynarodowym Turnieju Karate Shinkyokushinkai Skarżysko-Kamienna CUP 2023, który już w najbliższą sobotę w hali sportowej w Suchedniowie, którego gościem specjalnym będzie Piotr Marzec „Liroy” oraz mistrzowie GROMDA.

- Dziękuję rodzicom, opiekunom oraz mojej żonie Kasi – sekundantowi zawodników za cudowną postawę na macie i rewelacyjną promocję naszego miasta. To sukces nas wszystkich rodziców, dzieci, opiekunów. Przed nami kolejne bardzo ważne wyzwanie - dodaje sensei Zaborski. - Jest organizacja IX Międzynarodowego turnieju Karate Shinkyokushinkai, którego patronat objęli Minister Sportu Podsekretarz Stanu Pani Anna Krupka, Wojewoda Świętokrzyski Pan Zbigniew Koniusz, Prezydent Miasta Skarżysko-Kamienna Pan Konrad Kronig, Burmistrz Miasta Suchedniów Pan Cezary Błach, a także goście specjalni zapowiedzieli swój przyjazd w tym Piotr Marzec – LIROY, mistrzowie GROMDA, mistrzowie karate tradycyjnego i wielu ciekawych osobistości - dodaje. 

- Turniej zapowiada się ciekawie. W tym roku wyjątkowo musi odbyć się w hali sportowej w Suchedniowie, z przyczyn od nas niezależnych. Serdecznie zapraszam mieszkańców naszego regionu na myślę ciekawą sportową imprezę do Suchedniowa - konkluduje trener SKSW „Kyokushin-Karate” sensei Zbigniew „:Zaborek” Zaborski 4 Dan.

Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie