Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
28°C
|
Jutro
16.51°C | 26.79°C
- Reklama -
Image

Skarżyszczanin Miłosz Kruk zwyciężył pierwszą zawodową walkę i zaprasza na Galę TFL do swojego rodzinnego miasta

Skarżyszczanin Miłosz Kruk wygrał swoją pierwszą zawodową walkę na Gali TFL 27 w Końskich. Zawodnikowi osobiście kibicowali prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig oraz zastępca prezydenta Andrzej Brzeziński. Kolejna Gala Sztuk Walki TFL odbędzie się 7 października w Skarżysku-Kamiennej. Zapowiada się wielkie sportowe show. Swoją walkę, przy wsparciu kibiców w rodzinnym mieście, stoczy między innymi Miłosz Kruk.

Gala TFL 27 odbywała się 29 lipca w Końskich. Wydarzenie przyciągnęło fanów sportów walki z całego regionu i spoza niego. Nie zabrakło kibiców ze Skarżyska-Kamiennej, a to za sprawą zawodników z naszego miasta związanych z Akademią Holistyczną, którzy pojawili się na wydarzeniu jako zawodnicy. Skarżyszczanin Krzysztof Ogłoza stoczył walkę z Pawłem Nowaczyńskim i chociaż nie udało mu się wygrać, już zapowiada przygotowania do kolejnych walk. Swoją pierwszą zawodową walkę stoczył również Miłosz Kruk (aktualny mistrza angielskiej organizacji KCC, SEMI PRO). Miłosz wygrał ze swoim rywalem Sebastianem Świstakiem w ekspresowym tempie stosując duszenie gilotynowe w 30 sekundzie pierwszej rundy.

Wśród gratulacji dla Miłosza nie zabrakło tych od prezydenta Skarżyska-Kamiennej, Konrada Kröniga i zastępcy prezydenta Andrzeja Brzezińskiego, którzy śledzili wszystkie walki wieczoru. Relację można obejrzeć w witrynie tfl-mma.pl

Wydarzenie dało przedsmak tego, co jesienią odbędzie się w Skarżysku-Kamiennej.

– Zapraszam na kolejną Gal TFL, która odbędzie się 7 października w Skarżysku-Kamiennej. Planujemy walki w formule MMA, K1 oraz boks. To będzie wielkie wydarzenie. Zapraszam do Skarżyska – mówił podczas gali w Końskich prezydent Konrad Krönig.

O jesiennej gali mówi jej organizator, Jacek Sarna:

– Główny bohaterem wydarzenia będzie lokalny zawodnik Miłosz Kruk, który świetnie rokuje i jest uznawany za jedną z dużych nadziei polskiego MMA. Naszedł czas, by mógł zaprezentować się przed swoją publicznością. Jego kibicie ze Skarżyska podróżują za nim po Polsce, przyjeżdżają całymi autokarami, by mu kibicować. Teraz będą mogli zobaczyć go w rodzinnym mieście – zapowiada organizator.  

Ponadto na gali w Skarżysku obejrzymy dwóch innych reprezentantów miasta oraz trzech zawodników z najlepszych klubów województwa świętokrzyskiego, toczących swoje pojedynki w formule MMA, K1 oraz boks w profesjonalnym oktagonie. Nie zabraknie zawodników z Polski i Europy!

Gala TFL 28 w Skarżysku-Kamiennej organizowana będzie we współpracy z miastem. Szczegóły TUTAJ.

 

 
Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie