Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
28°C
|
Jutro
16.51°C | 26.79°C
- Reklama -
Image

Piknik Skarżyskiego Klubu Sportów Walki

30 czerwca, nad zalewem w Mostkach odbył się piknik Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate na który przybyło około 200 osób dzieci, rodziców i sympatyków klubu.

Wydarzenie było doskonałą okazją do aktywnego i ciekawego spędzenia piątku, a także wspólnego powitania medalistek Mistrzostw Europy Węgry 2023. Na dzieci, młodzież i dorosłych czeka mnóstwo atrakcji. Odbyło się wiele konkursów sportowych, zabaw i animacji, tańca.

Na najmłodszych czekały:
Dmuchane zjeżdżalnie, wspinaczki, zamki
Pieczona kiełbaska
Moc słodkości, lody, wata cukrowa, napoje
Gry i zabawy ruchowe
Zdrowa rywalizacja sportowa

Piknik był imprezą otwartą. Zarząd klubu zaprosił karateków, sympatyków karate, a także wszystkich, którzy chcieli się wspólnie bawić przy akampaniamencie wspanialej muzyki. Bawiono się do późnych godzin wieczornych.

Teraz Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team będzie realizował kolejny wspaniały projekt a jest nim letni obóz wypoczynkowy nad polskim morzem w dniach od 15 do 26 lipca we Władysławowie, a potem już od 01 sierpnia rozpoczyna swoje treningi w Zespole Szkól technicznych ul. Tysiąclecia 22 na które serdecznie zaprasza każdego bez względu na wiek.

 
Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie