Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Zespół Gameb UKS Relaks Skarżysko się nie zatrzymuje

W 9 i 10 kolejce spotkań Świętokrzyskiej I Ligi Piłki Siatkowej Kobiet zespół Gameb UKS Relaks zanotował dwa zwycięstwa. W pierwszym wyjazdowym spotkaniu w Starachowicach Gameb wygrał 3:0 z zespołem SMS Leneco Starachowice , a w spotkaniu rozegranym w piątek we własnej hali pokonał 3:0 zespół Bocian Koral Bilcza.

Było to 9 i 10 zwycięstwo siatkarek ze Skarżyska. Drużyna Gameb UKS Relaks na dwie kolejki przed zakończeniem rywalizacji w grupie A prowadzi z kompletem zwycięstw i kompletem 30 pkt. Na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek grupowych dziewczyny zapewniły sobie awans do półfinałowych rozgrywek ligi. Miejsce z którego zagrają będzie wiadome po meczu z wiceliderem grupy SMS Wybicki Kielce, który zostanie rozegrany na wyjeździe, 14 lutego.

Leneco SMS Starachowice-Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna 0:3 (19:25, 24:26, 18:25)

Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna-Bocian Koral Bilcza 3:0 (26:24, 25:16, 25:20)

Tabela i wyniki Świętokrzyskiej I Ligi Siatkówki Kobiet 

Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie