W Bliżynie odbył się turniej siatkówki plażowej z okazji 15-lecia klubu MKS Gala Skarżysko
Turniej został rozegrany w kategoriach do 16 i 19 lat.
Wyniki turnieju:
Kategoria do 16 lat:
1. Osóbka/Jabłońska
2. Skuza/Półtorak
3. Syposz/Durlik
Kategoria do 19 lat:
1. Czarnota/Bilska
2. Kamińska/Dulęba
3. Sępioł/Stępień
Podczas turnieju odbył się konkurs plastyczny dla wszystkich chętnych pt. „Chodź na boisko, internet to nie wszystko”. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami, a wygrały: w kategorii wiekowej 7 lat – Lilianka Bilska, 9 lat – Natalia Djament i Nela Nowek, 11 lat – Maja Durlik w kategorii open Zuzanna Skuza.
Turniej odbył się w ramach zadania publicznego pod tytułem „Mistrzostwa Żeńskiej Piłki Plażowej” współfinansowanego przez Zarządu Województwa świętokrzyskiego za które zarząd MKS „Gala” składa serdeczne podziękowania. -Dziękuje również za gościnę Panu Wójtowi Mariuszowi Walachni, sędziom Agnieszce Mosiołek i Wiktorowi Sitkowi za sędziowanie wszystkich meczy oraz za pomoc i sponsoring rodzicom Państwu Kindze i Przemysławowi Durlikom – mówi Agnieszka Kamińska, sekretarz klubu.










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.