Zespół Szkół Publicznych nr 1 mistrzem Skarżyska w koszykówce
W zawodach udział wzięło siedem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A zagrały : Gimnazjum nr 2, Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 5. W grupie B: Zespół Szkół Publicznych nr 1, Szkoła Podstawowa nr 7 i Szkoła Podstawowa nr 8. Organizatorem mistrzostw był Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej, koordynatorem z ramienia organizatora Dariusz Frydryk.
Drużyny grupach zagrały systemem "każdy z każdym". Zwycięscy grup zagrali w finale, drużyny z miejsce drugich o miejsce trzecie, zespoły które zajęły trzecie miejsce w swojej grupie zagrały o miejsca 5-6.
W wyniku rozegranych spotkań w finale zagrały reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 5 i Zespołu Szkół Publicznych nr 1. Mistrzem Skarżyska została drużyna ZSP nr 1, która pokonała "Piątkę" 19:7.
W meczu o III miejsce Gimnazjum nr 2 pokonało Szkołę Podstawową nr 7 27:13. W meczu o miejsce 5. Szkoła Podstawowa nr 1 wygrała ze Szkołą Podstawową nr 8 14:3.
Wyniki meczów grupowych:
Grupa A
Gimnazjum nr 2 - SP 1 10:4
SP 5 - SP 2 25:2
Gimnazjum nr 2 - SP 2 27:6
SP 5 -SP 1 15:0
SP 1 - SP 2 12:8
Gimnazjum nr 2 - SP 5 11:11
Grupa B
ZSP nr 1 - SP 8 24:5
SP 7 - SP 8 4:2
ZSP nr 1- SP 7 32:8
Mecz o miejsce 5
SP 1 - SP 8 14:3
Mecz o III miejsce
Gimnazjum nr 1 - SP 7 27:13
FINAŁ
Zespół Szkół Publicznych nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 5 19:7











Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.