Mikołajkowy Turniej Szachowy w MCK
Mikołajkowy Turniej Szachowy miał na celu popularyzację gry w szachy wśród dzieci na terenie Skarżyska-Kamiennej. Dla niektórych dzieci była to okazja do pierwszego kroku, a raczej ruchu na szachownicy. W turnieju uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych i młodsi. Sędzią turnieju był Tomasz Derlacz, funkcję dyrektora turnieju pełniła Katarzyna Tambor.
W turnieju nie było zwycięzców, wśród dzieci z największą liczbą punktów rozlosowano nagrody. W finałowym koszyku znaleźli się: Jakub Herka, Anna Aftyka, Łukasz Szymańczyk, Mateusz Wątły, Jakub Jedynak, Oliwier Sala, Piotr Kłak. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.











Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.