Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Coca Cola Cup - II etap turnieju - awans Gimnazjum Nr 2 do dalszych gier

. Na sztucznym boisku Zespołu Szkół Publicznych Nr 1 w Skarżysku Kamiennej  rozegrano mecze II etapu turnieju Coca - Cola Cup 2013

W II etapie rozgrywek na szczeblu lokalnym rozegranym w Skarżysku Kamiennej grały drużyny, które uzyskały awans podczas eliminacji w I etapie : Gimnazjum Nr 1 Skarżysko Kamienna, Gimnazjum Nr 2 Skarżysko ( zwycięzcy eliminacji które rozegrane zostały w Skarżysku), Zespół Szkoły Podstawowej, Przedszkola i Gimnazjum w Samsonowie ( awans z drugiego miejsca w eliminacjach rozegranych w Piekoszowie) i Gimnazjum Bodzentyn ( awans z drugiego miejsca w eliminacjach rozegranych w Bielinach).

Drużyny walczyły o awans do III etapu rozgrywek Coca Cola Cup 2013, do dalszych gier awansowały dwie  drużyny. Najlepszą  drużyną okazała się reprezentacja Gimnazjum Nr 2 w Skarżysku, która wygrała wszystkie spotkania pokonując ZSP Gimnazjum 1:0, Gimnazjum Bodzentyn 3:0 i Gimnazjum Nr 1 ze Skarżyska 3:2, podopieczne Danuty Juszczyk awansowały z pierwszego miejsca do III etapu.

Drugą drużyną, która uzyskała awans była ekipa z Bodzentyna, która zdobyła 6 punktów wygrywając z Gimnazjum Nr 1 Skarżysko 3:0 i ZSP Samsonów również 3:0, dziewczyny prowadzone przez Mirosława Rubinkiewicza przegrały jedynie z Gimnazjum Nr 2 Skarżysko 0:3.

Skład Gimnazjum Nr 2 : Wiktoria Kuklińska,Weronika Fornal,Natalia Zuba,Patrycja Siadaczko,Wiktoria Gołebiowska,Natalia Szymula,Żaneta Okła,Karolina Nawrot,Anna Sieczka,Angelika Krupa. Opiekun: Danuta Juszczyk.

Skład Gimnazjum Bodzentyn : Julia Gostomska,Iga,Telka,Aleksandra Kuś,Karolina Zawada,Aleksandra Łodzińska,Patrycja Wrzesień,Paulina Matla,Patrycja Linek,Anna Dyk,Emilia Kisiel. Opiekun: Mirosław Rubinkiewicz.

6 maja 2013 o awans do III etapu rozgrywek Coca Cola Cup  będą grać chłopcy: Zespół Szkół - Łączna,Gimnazjum Samsonów, Gimnazjum Nr 4 Starachowice i Gimnazjum Nr 1 Skarżysko - Kamienna.

Wyniki II  Etapu Turnieju Coca -Cola Cup 2013 - Dziewczyny

NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1 Gimnazjum Nr 2 Skarżysko
1:0 ZSP Samsonów
2 Gimnazjum Bodzentyn
3:0 Gimnazjum Nr 1 Skarżysko
3 Gimnazjum Nr 2 Skarżysko
3:0 Gimnazjum Bodzentyn
4 ZSP Samsonów 2:0 Gimnazjum Nr 1 Skarżysko
5 ZSP Samsonów 0:3 Gimnazjum Bodzentyn
6 Gimnazjum Nr 2 Skarżysko
3:2 Gimnazjum Nr 1 Skarżysko

Tabela

Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1
Gimnazjum Nr 2 Skarżysko
3 9
7-2
2
Gimnazjum Bodzentyn
3 6
6:3
3
ZSP Samsonów
3 3
2:4
4
Gimnazjum Nr 1Skarżysko
3
0
2:8


























































Z.Biber,Foto: Zbyszek Biber

pierwsin
{fcomments}
Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie