Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Wyjęci spod prawa

Czterech poszukiwanych wpadło w ręce skarżyskich policjantów minionej doby. Piąty wyjęty spod prawa trafi za kratki wprost z Niemiec, gdzie został zatrzymany przez tamtejszych funkcjonariuszy. Najwięcej, bo ponad dwa lata spędzi w więzieniu 51-latek z Olsztyna. Pobyt na wolności zakończył podczas kontroli drogowej, kiedy podróżował volkswagenem.
 
Od wczoraj skarżyscy policjanci zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Po godzinie 14 jako pierwszy zatrzymany został 44-latek z gminy Łączna. Za jazdę w stanie nietrzeźwości spędzi za kratkami najbliższe cztery miesiące. Tuż po 19 dzielnicowi zatrzymali 39-letniego skarżyszczanina poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu oraz odbycia kary zastępczej 10 dni aresztu za niezapłacona grzywnę. Wolność odzyskał po uregulowaniu należności.

Przed godziną 22 na ulicy Legionów policjanci drogówki skontrolowali kierowcę volkswagena. Okazało się, że 51-latek z Olsztyna ma do odsiadki ponad dwa lata za różnego rodzaju występki. Jego podróż po wolności siłą rzeczy dobiegła końca.

Chwilę później suchedniowscy patrolowcy złożyli wizytę 44-letniemu mieszkańcowi Łącznej. Był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu z prawem zatrzymania na 48 godzin. Prokurator nakazał wykonanie czynności procesowych z jego udziałem. Listę zatrzymanych uzupełni dziś 43-latek ze Skarżyska. Kryminalni zajmujący się poszukiwaniami osób namierzyli go na terenie Niemiec, gdzie ukrywał się od sześciu lat.

W ramach międzynarodowej współpracy policji został zatrzymany przez niemieckich funkcjonariuszy. Figurował jako poszukiwany w celu tymczasowego aresztowania za oszustwo, którego dopuścił się w kraju. Jeszcze dziś zostanie przetransportowany do Polski.
 
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie