Zabezpieczyli komputery do gier hazardowych
Wczoraj policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku - Kamiennej wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Kielcach przeprowadzili na terenie miasta działania, w trakcie których zabezpieczyli dwa komputery do nielegalnych gier hazardowych.
Skarżyscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wraz z funkcjonariuszami celno - skarbowymi mieli podejrzenia, że w jednym z lokali na terenie miasta, prowadzona jest nielegalna działalność hazardowa. Wczoraj podczas prowadzonych wspólnie czynności stróże prawa ujawnili 2 komputery przeznaczone do nielegalnych gier.
Za prowadzenie takiej działalności grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.