Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Wybuch przy ulicy Asfaltowej. Ewakuowano 15 osób

15 mieszkańców budynku mieszkalnego przy ulicy Asfaltowej 1 w Skarżysku-Kamiennej zostało ewakuowanych w piątek po godzinie 17. W jednym z mieszkań doszło do wybuchu pieca kaflowego, w wyniku którego naruszona została konstrukcja budynku. Nikt nie został poszkodowany.

Na miejsce zostały wezwane dwa zastępy straży pożarnej. Z budynku ewakuowano dwie rodziny, które noc spędziły w hotelu. Pozostałe wróciły do swoich mieszkań. Dwa lokale nie nadają się do zamieszkania.

Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie