Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Poszukiwani świadkowe uszkodzenia pojazdu

.Do naszej redakcji zgłosił się czytelnik, któremu nieznany sprawca uszkodził pojazd. Za pośrednictwem naszego portalu szuka osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

Uszkodzeniu uległ tylni błotnik pojazdu marki toyota auris, koloru szarego. Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w nocy (być może późnym wieczorem) z wtorku na środę 10/11  listopada przy sklepie Żabka i Pizzerii Biesiadowo (ulica Armii Krajowej) w Skarżysku-Kamiennej.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie- proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 518 185 184. lub z naszą redakcją pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Za pomoc w ustaleniu sprawcy kolizji przewidziana jest nagroda.

Sprawa została zgłoszona na policję.

pierwsin
{fcomments}

Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie