Odnaleziony portfel z pieniędzmi trafił do właściciela
W minioną środą w południe mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej zauważył leżący na jednym z przystanków autobusowych portfel. Wewnątrz znajdowały się pieniądze oraz dokumenty w postaci dowodu osobistego i legitymacji szkolnej. Mężczyzna ze swoim znaleziskiem natychmiast udał się do budynku Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku- Kamiennej, gdzie przekazał je policjantom. Funkcjonariusze przeliczyli gotówkę. Jak się okazało, w portfelu znajdowało się blisko 600 złotych. Mundurowi szybko powiadomili właściciela rzeczy. Po odbiór portfela zgłosiła jego matka, której przekazano zgubę.
Postawa mężczyzny niewątpliwie zasługuje na dużą aprobatę i jest godna naśladowania. Dzięki tej właściwej postawie obywatelskiej odnalezione rzeczy szybko trafiły do właściciela.
Opr. DSz

{fcomments}










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.