Działania „Bezpieczny Weekend” rozpoczęte
Dzisiaj o godzinie 6 na drogach powiatu skarżyskiego rozpoczęły się działania pod nazwą „ Bezpieczny Weekend-Wielkanoc”. Akcja potrwa do 21 kwietnia. Głównym celem działań jest zminimalizowanie i zapobieganie zdarzeniom drogowym powstającym w związku z lekceważeniem podstawowych przepisów w ruchu drogowym.
Apelujemy do wszystkich kierujących o większe bezpieczeństwo, a w szczególności o dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych.
Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu z dnia 31 lipca 2007r(Dz.U.z 2013r. poz. 839) w sprawie okresowych ograniczeń oraz zakazu ruchu niektórych rodzajów pojazdów na drogach, zakaz obowiązuje w dniach:
19 kwietnia 2014r. w godz. 18.00 – 22.00
20 kwietnia 2014r. w godz. 08.00 – 22.00
21 kwietnia 2014r. w godz. 08.00 – 22.00
Opr. DSz

{fcomments}










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.