Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
16°C
|
Jutro
12.7°C | 25.8°C
- Reklama -
Image

Konkursy

Konkurs: Wygraj bilety na koncert zespołu Metasoma (WYNIKI)

Już w najbliższy piątek o godzinie 19 w Klubie Muzycznym Semafor w Skarżysku-Kamiennej wystąpi zespół Metasoma. Dla naszych czytelników  przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą dwa bilety.

Metasoma została założona w 2009 roku w Londynie przez Michała Sędzielewskiego (gitara rytmiczna) i Voytka Golbiaka (gitara prowadząca). Na ostateczny skład pięcioosobowego zespołu złożyli się muzycy z czterech różnych państw: Polski, Anglii, Francji i Rumunii. Zespół w unikalny sposób łączy w swoim brzmieniu rock&roll'a z heavy metalem. Metasoma przez kolejne lata dużo koncertowała i pracowała nad pełnym debiutem. We wrześniu 2014 roku ukazał się długo oczekiwany przez zespół oraz liczne grono fanów krążek „Mirror Of Life”. Metasoma promowała go i promuje na kolejnych koncertach, w tym na kilku, które band zagrał w październiku u boku Comy oraz legendarnego amerykańskiego Sanctuary w Londynie.

- Po dotychczasowych sukcesach, w najbliższych miesiącach położymy szczególnie duży nacisk na promocję nowego albumu oraz kolejne koncerty - mówi Voytek Golbiak. - Jesteśmy w trakcie rozmów z organizatorami, z pewnością na wyjazdowej liście koncertowej znajdzie się Polska. Bardzo chcemy zaprezentować naszą twórczość w rodzinnym kraju. Szczególnie, że byłby to pierwszy raz od powstania Metasomy. Planujemy na kwiecień/maj 2016 koncerty w dużych miastach w Polsce, chcemy też zainteresować swoją twórczością organizatorów polskich festiwali – dodaje.

Co zrobić aby wygrać bilety w naszym konkursie? Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

W jakim mieście został założony zespół Metasoma ?

Prawidłowa odpowiedź: W Londynie

Bilety wygrywają: Judyta Cichocka  i  Arkadiusz Korzeniowski  (odbiór przed koncertem w Klubie Muzycznym Semafor-prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości)


Więcej informacji o zespole Metasoma:
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie