Polski Czerwony Krzyż – Kwesta uliczna
Oddział Rejonowy PCK w Skarżysku-Kam w dniach 1 i 15 października 2016r. (soboty) w godz. 9.00-13.00 przeprowadzi zbiórki pieniężne. Wówczas na ulicach i pod sklepami będzie można spotkać wolontariuszy PCK z puszkami z logo PCK.
Kwestujący będą posiadali identyfikatory oraz upoważnienia imienne z pieczątką Oddziału Rejonowego i podpisem Prezesa do prowadzenia zbiórki publicznej.
Pozwolenie MAiC nr zbiórki 2016/439/OR (zbiórki.gov.pl)
Zachęcamy mieszkańców do włączenia się do zbiórki. Pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc najuboższym dzieciom ze skarżyskich szkół.









Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.