Dzień Otwarty w SP Nr 9
Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przybyłych gości przez Panią Dyrektor - Renatę Bilską, która w kilku zdaniach przedstawiła osiągnięcia obecnych uczniów i absolwentów oraz zapoznała z ofertą edukacyjną szkoły. Następnie rozpoczął się program artystyczny, na który złożyły się wesołe piosenki, wiersze, pląsy przy muzyce. Uczniowie klasy V przygotowali dla swoich młodszych kolegów przedstawienie teatralne pt. Księżniczka na ziarnku grochu”.
Po części oficjalnej dzieci pod okiem opiekunów ze starszych klas zwiedzały szkołę. Były między innymi w świetlicy, w sali zabaw, w sali komputerowej oraz odwiedziły wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej, gdzie mogły usiąść w szkolnych ławkach i poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Rodzice również chętnie towarzyszyli swoim pociechom w zwiedzaniu szkoły oraz rozmawiali z nauczycielami. Kolejną atrakcją dla maluchów były konkursy i zagadki. Za każdą poprawną odpowiedź uczestnicy dostawali nagrody w postaci przyborów szkolnych.
Nie obyło się też bez słodkiego poczęstunku. Dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały dla gości przepyszne desery z owocami, były też smaczne ciasta. Na koniec milusińscy dostali upominki w postaci zakładek do książek, które wykonali uczniowie z klas IV – VI.
Dzień otwarty zorganizowała Violetta Dąbrowa.

































Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci nie tylko najmłodszych dzieci. Wszystkim zainteresowanym serdecznie dziękujemy za przybycie do naszej placówki.
Dyrekcja i grono pedagogiczne SP9
MH

{fcomment}










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.