Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Skarżyskie Juwenalia 2011 (foto)-u.

Dzisiaj zorganizowano Skarżyskie Juwenalia - imprezę przygotowała Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi, a konkretniej jej Wydział Zamiejscowy w  Skarżysku-Kamiennej.

Wszystko miało rozpocząć się od  tradycyjnego wspólnego przemarszu  studentów i przedstawicieli kadry naukowej  SWSPiZ sprzed siedziby uczelni przy ul. Tysiąclecia do kompleksu boisk "Orlik 2012". Plany pokrzyżowała jednak pogoda, a studenci i zaproszeni goście spotkali się już na Orliku. Tam Prezydent Miasta Roman Wojcieszek uroczyście przekazał  studentom klucze do miasta. Wkrótce potem rozpoczął się mecz piłki nożnej o Puchar Rektora SWSPiZ pomiędzy samorządowcami i studentami.

Wieczorem dla studentów SWPiZ (choć nie tylko) przygotowano koncerty: zespołu VIVID (o 20:00 w Klubie Muzycznym Semafor) i Dariusz Bernatka (o 22:30 w Klubie Tokarnia), a także afterparty do białego rana (w obu klubach).



















































Koncert zespołu ,,Vivid"


























KW Foto: M.Busiek
pierwsin.png

wikary

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie