Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Maleo Reggae Rockers w Semaforze (foto)

Wczoraj w Klubie Muzycznym Semafor mogliśmy doświadczyć ostrej dawki muzyki reggae i pozytywnych wibracji w wykonaniu zespołu Maleo Reggae Rockers - zespołu założonego w 1997 roku przez kultową postać polskiej sceny muzycznej - Darka Malejonka.

W lutym 1998 roku MRR wydał swoją pierwszą płytę Za-Zu-Zi. Na krążku znalazły się wyłącznie utwory reggae z elementami folkloru. Ten debiut spotkał się z bardzo przychylnymi recenzjami i to był impuls do stworzenia zespołu koncertowego. W czerwcu 2001 roku grupa zagrała trasę koncertową po kraju z jamajską gwiazdą reggae Michaelem Blackiem. Latem 2002 zespół ponownie wyruszył na trasę „REGGAE TOUR 2002". Zagrał wtedy 18 koncertów wraz z Kofim Ayivorą – wokalistą legendarnej formacji Osibisa. W listopadzie 2006 roku ukazała się druga studyjna płyta zespołu pt. „Reggaemova". Trzecia studyjna płyta, „Addis Abeba", ukazała się 31 lipca 2009 roku. Maleo Reggae Rockers wystąpił podczas czterech Przystanków Woodstock - w 2002 i 2003 roku w Żarach oraz w 2006 i 2010 roku w Kostrzynie nad Odrą. Niedawno ukazała się kolejna płyta zespołu, zatytułowana „Maleo Reggae Rockers & Goście". Jest ona zapisem koncertu, który muzycy zagrali podczas XVI Przystanku Woodstock 2010. Gośćmi Darka Malejonka byli:  Gutek (Indios Bravos), Robert „Litza" Friedrich, Ras Luta (East West Rockers), Andy Baron (UK), Getto Priest (UK). Na płycie można usłyszeć, oprócz największych hitów Maleo Reggae Rockers także utwory najważniejszych twórców w historii muzyki reggae, m.in.: Boba Marleya czy Petera Tosha.

Wczorajszy koncert  MRR zgromadził tłumy - nic dziwnego, Maleo Reggae Rockers to klasa sama w sobie.











KW Foto: A. Gula
pierwsin.png

wikary

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie