Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
14°C
|
Jutro
10.37°C | 23.55°C
- Reklama -
Image

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w MCK

Już po raz 31 w całej Polsce zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbywał się pod hasłem Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!  W Skarżysku przez cały dzień 118 wolontariuszy zbierało pieniądze do specjalnych puszek, a od godziny 16.00 w Miejskim Centrum Kultury trwał koncert finałowy, podczas którego dla Orkiestry zagrali lokalni artyści.

Podczas niedzielnego finału w sali widowiskowej MCK wystąpili: Zespół muzyczny „Michałek”, Krzysztof Sokołowski - instrumentalista, „Perły z Lamusa”, Wokaliści, Zespół taneczny „The Fifty Five”, Dziecięca Formacja taneczna ze Szkoły Tańca, Dziecięcy zespół "Butterfly" z SP nr 3 w Skarżysku-Kamiennej oraz zespół „House of Dance.

Przygotowano również inne atrakcje: kącik gier i zabaw, stoiska militarne, kurs pierwszej pomocy, studio fotograficzne przygotowane przez Klub Fotograficzny "Zoom" ( gdzie można było zrobić sobie zdjęcie). W przerwie między występami odbyły się aukcje które poprowadził  dyrektor Muzeum im. Orła Białego- Grzegorz Bień.

Wśród przedmiotów przeznaczonym na aukcje znalazły się m.in.: gadżety WOŚP, torty WOŚP, kalendarze, obrazy, zdjęcia, koszulki z autografami i inne ciekawe przedmioty. Tradycyjnie po godzinie 20 rozbłysło ,,Światełko do nieba" (wystrzał z armaty przygotowany przez muzeum).

Główny sztab orkiestry działał w Miejskim Centrum Kultury, gdzie wolontariusze przynosili puszki z pieniędzmi, które następnie były liczone. W sumie zebrano 50 tysięcy złotych do puszek i 4527 zł do eSkarbonki.
 

 
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie